iranvpn
20 اسفند 1401 - 15:00

اردستان در حوزه گردشگری باید متحول شود

فرماندار اردستان با بیان اینکه اردستان در حوزه گردشگری باید تحول پیدا کند، گفت:با توجه به شرایط اقتصادی که در شهرستان اردستان وجود دارد و اولویت برنامه‌ها نیز در حوزه گردشگری تعریف شده ایام نوروز برای ما بسیار اهمیت دارد و می‌تواند به عنوان یک مقدمه برای دیگر اقدامات حوزه گردشگری باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردستان، سید محمدهادی احمدی‌طبا فرماندار اردستان در ستاد تسهیل سفر شهرستان، اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی که در شهرستان اردستان وجود دارد و اولویت برنامه‌ها نیز در حوزه گردشگری تعریف شده ایام نوروز برای ما بسیار اهمیت دارد و می‌تواند به عنوان یک مقدمه برای دیگر اقدامات حوزه گردشگری باشد.

وی بیان کرد: رویکرد اصلی ما امسال این است که مجموعه اقدامات ما در ایام نوروز در محل نوروزگاه اردستان واقع در باغ پردیس بانوان به صورت متمرکز انجام می‌شود و با هماهنگی‌های انجام شده حدود ۲۰ غرفه در این محل ایجاد خواهد شد.

احمدی طبا تصریح کرد:در بازار روز سنتی شهر زواره حدود ده مغازه فعالیت خواهد شد و شور و نشاط خوبی در سطح شهر زواره ایجاد می‌شود همچنین در بخش مهاباد هم می‌خواهیم فعالیت‌ها بیشتر شود و با هماهنگی‌های انجام شده یک سیاه‌چادر در نوروزگاه اردستان نصب شود.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: تعداد دوازده بیلبورد در حاشیه جاده ترانزیت شهرستان اردستان نصب می‌شود که هر یک کیلومتر مسافران را به سمت شهرستان و نوروزگاه اردستان هدایت می‌کند.

ویبیان کرد: مجموعه مستندهای اردستان سرای من در حال آماده‌سازی است که تاکنون دو قسمت آن در رسانه‌های شهرستان درج شده همچنین تا پایان نوروز حدود ۶ قسمت از این مستند ها را درج خواهیم کرد که بازخورد‌های مثبتی نیز داشته و این مجموعه توسط جوانان اردستانی تهیه می‌شود.

پایان پیام/۶۳۱۳۵/آ/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1086389